Sporta

VKS Limburg

Heren

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 07-10-2018

H1 RV Berkenbos heren (H4A) VC Avanti Leopoldsburg C (H4A) 3 - 1 detailsemail
H2 Revoc Kozen (H4B) VCK Bolderberg heren (H4B) 0 - 3 detailsemail
H3 Rovek(re)a (H4B) Tesvoc (H4B) 3 - 0 detailsemail
H4 VC Den Alver (H4B) Wara Bret (H4C) 3 - 0 detailsemail
H5 JVK Munsterbilzen heren (H4C) Jeval Alken Heren (H4B) 3 - 1 detailsemail
H6 KWB Eisden (H4C) VC Riemst Heren (H4C) 0 - 3 detailsemail
H7 Volley 91 (H4C) VT Bombers (H4C) 2 - 3 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 11-11-2018

H8 VC Avanti Leopoldsburg B (H4A) Rovek(re)a (H4B) 1 - 3 detailsemail
H9 Wara Genk (H4C) Uvoc Uikhoven Heren (H3B) 1 - 3 detailsemail
H10 Sparvoc Z (H4C) HVC Helchteren heren (H3A) 3 - 2 detailsemail
H11 VP Boxberg (H3B) Provo A (H3A) 0 - 3 detailsemail
H12 RV Berkenbos heren (H4A) Fit Ham Heren (H3A) 1 - 3 detailsemail
H13 KWB Wijchmaal (H3A) Jolly Jumpers Heren (H3B) 3 - 1 detailsemail
H14 Lovoc Lommel B (H3A) VCK Bolderberg heren (H4B) 3 - 0 detailsemail
H15 VC Tops B (H3B) Volop (H3B) 3 - 0 detailsemail
H16 VC Den Alver (H4B) JVK Munsterbilzen heren (H4C) 3 - 1 detailsemail
H17 Bierpunt Diepenbeek (H3B) Rovoc (H3B) 3 - 1 detailsemail
H18 VC Riemst Heren (H4C) De Vedetten (H3B) 0 - 3 detailsemail
H19 ACHMIJ07 (H3A) VT Bombers (H4C) 3 - 2 detailsemail

16de finales te spelen voor 23-12-2018

H20 Rivoc (H3B) Dozie's Lummen (H2) 3 - 1 detailsemail
H21 Ellikom Heren (H3A) VC Avanti Leopoldsburg A (H2) 0 - 3 detailsemail
H22 Sparvoc Z (H4C) VC Heusden '82 heren (H3A) 2 - 3 detailsemail
H23 Fit Ham Heren (H3A) Helios Zonhoven (H2) 0 - 3 detailsemail
H24 Stalvoc Oud Goud (H3A) Lovoc Lommel B (H3A) 0 - 3 detailsemail
H25 Bierpunt Diepenbeek (H3B) VTS (H2) 0 - 3 detailsemail
H26 Berringe Bastards (H2) VC Tops A (H1) 1 - 3 detailsemail
H27 ACHMIJ07 (H3A) Tongerlo VC heren (H1) 0 - 3 detailsemail
H28 VVA Kermt (H2) Schovoc Beverst Heren B (H1) 0 - 3 detailsemail
H29 Rovek(re)a (H4B) VC Overpelt A (H1) 1 - 3 detailsemail
H30 Uvoc Uikhoven Heren (H3B) Donk Diplomats (H1) 0 - 3 detailsemail
H31 Provo A (H3A) KWB Wijchmaal (H3A) 3 - 1 detailsemail
H32 VC Tops B (H3B) KWB Spalbeek (H1) 1 - 3 detailsemail
H33 De Vedetten (H3B) MVC Biersel (H1) 0 - 3 detailsemail
H34 VC Den Alver (H4B) AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) 0 - 3 detailsemail
H35 Hoevoc (H1) Schovoc Beverst Heren A (H1) 3 - 0 detailsemail

Achtste finales te spelen voor 20-01-2019

H36 VC Heusden '82 heren (H3A) MVC Biersel (H1) 0 - 3 detailsemail
H37 Rivoc (H3B) VC Avanti Leopoldsburg A (H2) 2 - 3 detailsemail
H38 Hoevoc (H1) VC Tops A (H1) 3 - 0 detailsemail
H39 Lovoc Lommel B (H3A) Tongerlo VC heren (H1) 3 - 0 detailsemail
H40 Provo A (H3A) Helios Zonhoven (H2) 0 - 3 detailsemail
H41 VTS (H2) Donk Diplomats (H1) 3 - 0 detailsemail
H42 AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) Schovoc Beverst Heren B (H1) 0 - 3 detailsemail
H43 KWB Spalbeek (H1) VC Overpelt A (H1) 3 - 0 detailsemail

Kwartfinales te spelen voor 17-02-2019

H44 MVC Biersel (H1) VC Avanti Leopoldsburg A (H2) 3 - 1 detailsemail
H45 Hoevoc (H1) Helios Zonhoven (H2) 3 - 1 detailsemail
H46 VTS (H2) Schovoc Beverst Heren B (H1) 0 - 3 detailsemail
H47 KWB Spalbeek (H1) Lovoc Lommel B (H3A) 1 - 3 detailsemail

Halve finales te spelen voor 31-03-2019

H48 Hoevoc (H1) Schovoc Beverst Heren B (H1) 3 - 1 detailsemail
H49 Lovoc Lommel B (H3A) MVC Biersel (H1) 3 - 0 detailsemail

Finale te spelen op 28-04-2019

H50 Hoevoc (H1) Lovoc Lommel B (H3A) 3 - 1 detailsemail