Sporta

VKS Limburg

Heren

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 06-10-2019

H1 VC Avanti Leopoldsburg C (H4A) Revoc Kozen (H4B) 0 - 3 detailsemail
H2 Wara Bieren (H4B) JVK Munsterbilzen heren (H4B) 3 - 2 detailsemail
H3 Volley 91 (H4B) VC Avanti Leopoldsburg B (H4A) 3 - 2 detailsemail
H4 VC Neptunus Riemst (H4B) Tesvoc (H4A) 3 - 0 detailsemail
H5 Jeval Alken Heren (H4B) KWB Eisden (H4B) 3 - 1 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 10-11-2019

H6 Revoc Kozen (H4B) Rovek(re)a (H3B) 3 - 0 detailsemail
H7 Uvoc Uikhoven Heren (H3B) Volop (H3A) 3 - 2 detailsemail
H8 Wara Bieren (H4B) Sparvoc Z (H3B) 0 - 3 detailsemail
H9 RV Berkenbos heren (H3A) VC Den Alver (H3B) 0 - 3 detailsemail
H10 Volley 91 (H4B) KWB Wijchmaal (H3A) 0 - 3 detailsemail
H11 De Vedetten (H3B) Ellikom Heren (H3A) 0 - 3 detailsemail
H12 Jeval Alken Heren (H4B) VP Boxberg (H3B) 0 - 3 detailsemail
H13 Fit Ham Heren (H3A) Rivoc (H3B) 3 - 0 detailsemail
H14 VC Neptunus Riemst (H4B) VCK Bolderberg heren (H3B) 0 - 3 detailsemail

16de finales te spelen voor 22-12-2019

H15 Revoc Kozen (H4B) VCK Bolderberg heren (H3B) 3 - 1 detailsemail
H16 Uvoc Uikhoven Heren (H3B) VC Pelt A (H1) 0 - 3 detailsemail
H17 Fit Ham Heren (H3A) VC Avanti Leopoldsburg A (H2A) 3 - 2 detailsemail
H18 VVA Kermt (H2A) VC Tops A (H1) 0 - 3 detailsemail
H19 Sparvoc Z (H3B) Helios Zonhoven (H1) 1 - 3 detailsemail
H20 VP Boxberg (H3B) Jolly Jumpers Heren (H2B) 3 - 1 detailsemail
H21 Schovoc Beverst Heren A (H2B) ACHMIJ07 (H2A) 3 - 1 detailsemail
H22 VC Tops B (H2B) HVC Helchteren heren (H2A) 3 - 2 detailsemail
H23 VC Den Alver (H3B) Stalvoc Gouden Bastards (H2A) 2 - 3 detailsemail
H24 Ellikom Heren (H3A) Tongerlo VC heren (H2B) 0 - 3 detailsemail
H25 KWB Wijchmaal (H3A) VTS (H2B) 0 - 3 detailsemail
H26 Bierpunt Diepenbeek (H2B) Donk Diplomats (H1) 0 - 3 detailsemail
H27 VC Heusden '82 heren (H2A) Schovoc Beverst Heren B (H1) 0 - 3 detailsemail
H28 VC Hamet A (H2B) KWB Spalbeek (H1) 1 - 3 detailsemail
H29 Lovoc Lommel (H2A) Hoevoc (H1) 3 - 0 detailsemail
H30 AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) Rovoc (H2B) 3 - 0 detailsemail

Achtste finales te spelen voor 26-01-2020

H31 KWB Spalbeek (H1) Revoc Kozen (H4B) 3 - 0 detailsemail
H32 Fit Ham Heren (H3A) Donk Diplomats (H1) 3 - 0 detailsemail
H33 Schovoc Beverst Heren A (H2B) VC Pelt A (H1) 3 - 0 detailsemail
H34 Tongerlo VC heren (H2B) Schovoc Beverst Heren B (H1) 2 - 3 detailsemail
H35 VTS (H2B) AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) 2 - 3 detailsemail
H36 Stalvoc Gouden Bastards (H2A) VC Tops B (H2B) 2 - 3 detailsemail
H37 Lovoc Lommel (H2A) Helios Zonhoven (H1) 3 - 0 detailsemail
H38 VP Boxberg (H3B) VC Tops A (H1) 0 - 3 detailsemail

Kwartfinales te spelen voor 01-03-2020

H39 VC Tops B (H2B) Fit Ham Heren (H3A) - detailsemail
H40 Schovoc Beverst Heren B (H1) VC Tops A (H1) - detailsemail
H41 Lovoc Lommel (H2A) KWB Spalbeek (H1) - detailsemail
H42 AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) Schovoc Beverst Heren A (H2B) - detailsemail

Halve finales te spelen voor 12-04-2020

H43 Winnaar H39 Winnaar H41 details
H44 Winnaar H42 Winnaar H40 details

Finale te spelen op 26-04-2020

H45 Winnaar H44 Winnaar H43 details