Sporta

VKS Limburg

Dames

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 16-10-2022

D1 Desem Dames B (D4C) Stalvoc Fit&Fun (D4A) 3 - 0 detailsemail
D2 Elle-voc (D4A) Juventus dames (D5A) 1 - 3 detailsemail
D3 RV Berkenbos dames (D5B) Bierpunt Diepenbeek dames (D5A) 3 - 0 detailsemail
D4 Tesvoc Dames B (D5A) V-Team (D5A) 3 - 0 detailsemail
D5 't Kliekske (D5C) Padavoc (D5A) 3 - 0 detailsemail
D6 Davost 3 (D5A) As Volley Gold Ladies (D5C) 3 - 2 detailsemail
D7 Avoc Achel Dames B (D4B) Rekre Hades dames B (D4A) 1 - 3 detailsemail
D8 VOGEL (Volley Genk Ladies) (D4C) Volley Vrulley dames (D4B) 3 - 1 detailsemail
D9 HVC Helchteren B (D4B) Dievoc Diepenbeek A (D3D) 3 - 1 detailsemail
D10 Fit Ham Dames (D3A) Regina Mundi (D4C) 3 - 0 detailsemail
D11 Vleuvoc Schaffen (D4A) Greenyard Maaseik B (D3B) 0 - 3 detailsemail
D12 Jeval Alken B Dames (D4A) Tongerlo VC dames C (D3B) 0 - 3 detailsemail
D13 Mia's (D3B) Olympia Leopoldsburg B (D4B) 3 - 1 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 20-11-2022

D14 RV Berkenbos dames (D5B) Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) 0 - 3 detailsemail
D15 Davoz 99 (D3C) Tongerlo VC dames B (D3B) 3 - 2 detailsemail
D16 VC Brabo Bree (D3B) Desem Dames B (D4C) 3 - 0 detailsemail
D17 Rekre Hades dames A (D3A) VC Sonuwe (D2A) 0 - 3 detailsemail
D18 't Klubke (D3C) VC Gellik B (D3D) 0 - 3 detailsemail
D19 Tongerlo VC dames C (D3B) Davost 2 (D3A) - detailsemail
D20 DoVro's (D3A) HVC Helchteren A (D3C) 0 - 3 detailsemail
D21 Bavoc Berkenbos dames (D3C) Davost 3 (D5A) 3 - 0 detailsemail
D22 VOGEL (Volley Genk Ladies) (D4C) Schovoc Beverst Dames C (D2A) 0 - 3 detailsemail
D23 Dievoc Diepenbeek B (D3C) VC Zutendaal (D3D) 3 - 2 detailsemail
D24 Desem Dames A (D3D) Fit Ham Dames (D3A) 0 - 3 detailsemail
D25 Gisteren waren we beter (D2A) Tongerlo VC dames A (D2B) 3 - 0 detailsemail
D26 Squadra Azzurra (D3B) Tesvoc Dames A (D3A) 2 - 3 detailsemail
D27 Rekre Hades dames B (D4A) Tesvoc Dames B (D5A) 3 - 1 detailsemail
D28 VC Balimi (D3D) Mavo recreatie (D3C) 1 - 3 detailsemail
D29 Greenyard Maaseik B (D3B) Davost 1 (D2A) 3 - 1 detailsemail
D30 Volleypelt (D2B) Juventus dames (D5A) 3 - 0 detailsemail
D31 Lovoc Lommel Dames (D2B) Kuvoc Kuringen (D2A) 3 - 0 detailsemail
D32 't Kliekske (D5C) Ellikom Dames (D2B) 0 - 3 detailsemail
D33 L-voc Ladies (D2B) Axor Bocholt (D2B) 3 - 0 detailsemail
D34 Mia's (D3B) HVC Helchteren B (D4B) 2 - 3 detailsemail

16de finales te spelen voor 31-12-2022

D35 Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) VC Brabo Bree (D3B) - detailsemail
D36 Sparvoc AA (D2A) VC Sonuwe (D2A) - detailsemail
D37 Dievoc Diepenbeek B (D3C) VC Gellik A (D1) - detailsemail
D38 Fit Ham Dames (D3A) Rekre Hades dames B (D4A) 3 - 0 detailsemail
D39 Winnaar D19 Lensonfire (D1) details
D40 Davoz 99 (D3C) Gisteren waren we beter (D2A) - detailsemail
D41 Avoc Achel Dames A (D2B) Mooi en meedogenloos (D1) - detailsemail
D42 VC Gellik B (D3D) Mavo recreatie (D3C) - detailsemail
D43 Kivola Riemst (D2A) Lovoc Lommel Dames (D2B) - detailsemail
D44 Volleypelt (D2B) VC Touche (D1) - detailsemail
D45 Tesvoc Dames A (D3A) Greenyard Maaseik B (D3B) - detailsemail
D46 Schovoc Beverst Dames A (D1) Ellikom Dames (D2B) - detailsemail
D47 HVC Helchteren A (D3C) Smash Stevoort (D1) - detailsemail
D48 Schovoc Beverst Dames C (D2A) Wu-Vem (D1) - detailsemail
D49 HVC Helchteren B (D4B) L-voc Ladies (D2B) - detailsemail
D50 Bavoc Berkenbos dames (D3C) Jeval Alken A Dames (D1) - detailsemail

Achtste finales te spelen voor 05-02-2023

D51 Winnaar D36 Winnaar D50 details
D52 Winnaar D41 Winnaar D48 details
D53 Winnaar D35 Winnaar D42 details
D54 Winnaar D37 Fit Ham Dames (D3A) details
D55 Winnaar D49 Winnaar D47 details
D56 Winnaar D39 Winnaar D43 details
D57 Winnaar D44 Winnaar D40 details
D58 Winnaar D46 Winnaar D45 details

Kwartfinales te spelen voor 12-03-2023

Halve finales te spelen voor 09-04-2023

Finale te spelen op 23-04-2023