Sporta

VKS Limburg

Dames

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 06-10-2019

D1 Olympia Leopoldsburg B (D5B) Volley Vrulley dames (D4B) 1 - 3 detailsemail
D2 Davost B (D5A) Regina Mundi (D4C) 0 - 3 detailsemail
D3 Padavoc (D5A) Olympia Leopoldsburg A (D4B) 3 - 2 detailsemail
D4 Davost C (D5A) Mia's (D4B) 2 - 3 detailsemail
D5 JVK Munsterbilzen dames (D4D) As Volley Gold Ladies (D5C) 3 - 0 detailsemail
D6 Jolly Jumpers Dames (D4D) Schovoc Beverst Dames C (D4C) 3 - 0 detailsemail
D7 Rekre Hades dames B (D4D) He-voc Dames (D4B) 3 - 2 detailsemail
D8 Bavoc Berkenbos dames (D4A) Livoc B (D4B) 3 - 0 detailsemail
D9 Mavo recreatie (D4C) Desem Dames B (D4D) 3 - 0 detailsemail
D10 Desem Dames A (D4D) VC Balimi (D4C) 3 - 1 detailsemail
D11 Elle-voc (D4D) Jeval Alken B Dames (D4D) 3 - 1 detailsemail
D12 Schovoc Beverst Dames D (D4D) Amai (D4B) 3 - 0 detailsemail
D13 RV Berkenbos dames (D4A) Plan2win (D3D) 0 - 3 detailsemail
D14 Tongerlo VC dames D (D3C) Lovoc Lommel Dames (D3B) 3 - 0 detailsemail
D15 Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) Livoc A (D3B) 3 - 0 detailsemail
D16 Tesvoc Dames B (D4A) VC Sonuwe (D3A) 0 - 3 detailsemail
D17 DoVro's (D4A) De Oude Belgen (D3B) 1 - 3 detailsemail
D18 Govoc dames B (D3C) Vleuvoc Schaffen (D4A) 3 - 0 detailsemail
D19 Stalvoc Fit&Fun (D4A) Davoz 99 (D3A) 0 - 3 detailsemail
D20 Axor Bocholt B (D3C) HVC Helchteren A dames (D3B) 3 - 1 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 10-11-2019

D21 Kuvoc Kuringen (D3A) Schovoc Beverst Dames B (D3D) 3 - 0 detailsemail
D22 Volley Vrulley dames (D4B) Regina Mundi (D4C) 3 - 1 detailsemail
D23 Wara Wijven (D3D) Tongerlo VC dames C (D3C) 3 - 1 detailsemail
D24 Padavoc (D5A) JVK Munsterbilzen dames (D4D) 0 - 3 detailsemail
D25 VC Gellik B (D3D) Mia's (D4B) 3 - 0 detailsemail
D26 Jolly Jumpers Dames (D4D) Mavo recreatie (D4C) 0 - 3 detailsemail
D27 Fit Ham Dames (D3A) Sparvoc AA (D3D) 0 - 3 detailsemail
D28 Rekre Hades dames B (D4D) Bavoc Berkenbos dames (D4A) 0 - 3 detailsemail
D29 Squadra Azzurra (D3C) Tesvoc Dames A (D3A) 2 - 3 detailsemail
D30 Schovoc Beverst Dames D (D4D) Axor Bocholt B (D3C) 1 - 3 detailsemail
D31 't Klubke (D3C) Tongerlo VC dames A (D2B) 0 - 3 detailsemail
D32 Elle-voc (D4D) Govoc dames B (D3C) 1 - 3 detailsemail
D33 VTO dames recreatie (D2A) Gisteren waren we beter (D2B) 3 - 2 detailsemail
D34 Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) VC Sonuwe (D3A) 1 - 3 detailsemail
D35 Mooi en meedogenloos (D2B) Davost A (D2A) 3 - 0 detailsemail
D36 Davoz 99 (D3A) De Oude Belgen (D3B) 3 - 0 detailsemail
D37 Dievoc Diepenbeek A (D2A) Volleypelt (D2B) 1 - 3 detailsemail
D38 Plan2win (D3D) Tongerlo VC dames D (D3C) 3 - 0 detailsemail
D39 Rekre Hades dames A (D2A) Tongerlo VC dames B (D2B) 0 - 3 detailsemail
D40 Desem Dames A (D4D) VC Gellik A (D2A) 0 - 3 detailsemail
D41 Ellikom Dames (D2B) Smash Stevoort (D2A) 1 - 3 detailsemail

16de finales te spelen voor 22-12-2019

D42 Kivola Riemst (D2A) Kuvoc Kuringen (D3A) - detailsemail
D43 Volley Vrulley dames (D4B) Govoc dames A (D1) - detailsemail
D44 Bepavoc Dames (D2B) Tesvoc Dames A (D3A) - detailsemail
D45 Sparvoc AA (D3D) VC Touche (D1) - detailsemail
D46 Axor Bocholt A (D2B) Bavoc Berkenbos dames (D4A) - detailsemail
D47 JVK Munsterbilzen dames (D4D) Schovoc Beverst Dames A (D1) - detailsemail
D48 Uvoc Uikhoven Dames (D1) Mavo recreatie (D4C) - detailsemail
D49 VC Gellik B (D3D) Wara Wijven (D3D) - detailsemail
D50 Axor Bocholt B (D3C) VC Heusden (D1) - detailsemail
D51 Tongerlo VC dames A (D2B) Mooi en meedogenloos (D2B) - detailsemail
D52 VTO dames recreatie (D2A) Jeval Alken A Dames (D1) - detailsemail
D53 Plan2win (D3D) Tongerlo VC dames B (D2B) - detailsemail
D54 Govoc dames B (D3C) Sparvoc XX (D1) - detailsemail
D55 VC Sonuwe (D3A) Davoz 99 (D3A) - detailsemail
D56 Volleypelt (D2B) Wu-Vem (D1) - detailsemail
D57 VC Gellik A (D2A) Smash Stevoort (D2A) - detailsemail

Achtste finales te spelen voor 26-01-2020

D58 Winnaar D57 Winnaar D53 details
D59 Winnaar D46 Winnaar D47 details
D60 Winnaar D42 Winnaar D55 details
D61 Winnaar D52 Winnaar D48 details
D62 Winnaar D44 Winnaar D49 details
D63 Winnaar D45 Winnaar D50 details
D64 Winnaar D43 Winnaar D51 details
D65 Winnaar D56 Winnaar D54 details

Kwartfinales te spelen voor 01-03-2020

D66 Winnaar D63 Winnaar D64 details
D67 Winnaar D58 Winnaar D60 details
D68 Winnaar D59 Winnaar D62 details
D69 Winnaar D61 Winnaar D65 details

Halve finales te spelen voor 12-04-2020

D70 Winnaar D69 Winnaar D68 details
D71 Winnaar D67 Winnaar D66 details

Finale te spelen op 27-04-2020

D72 Winnaar D70 Winnaar D71 details