Sporta

VKS Limburg

Dames

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 16-10-2022

D1 Desem Dames B (D4C) Stalvoc Fit&Fun (D4A) - detailsemail
D2 Elle-voc (D4A) Juventus dames (D5A) - detailsemail
D3 RV Berkenbos dames (D5B) Bierpunt Diepenbeek dames (D5A) 3 - 0 detailsemail
D4 Tesvoc Dames B (D5A) V-Team (D5A) 3 - 0 detailsemail
D5 't Kliekske (D5C) Padavoc (D5A) 3 - 0 detailsemail
D6 Davost 3 (D5A) As Volley Gold Ladies (D5C) - detailsemail
D7 Avoc Achel Dames B (D4B) Rekre Hades dames B (D4A) 1 - 3 detailsemail
D8 VOGEL (Volley Genk Ladies) (D4C) Volley Vrulley dames (D4B) - detailsemail
D9 HVC Helchteren B (D4B) Dievoc Diepenbeek A (D3D) 3 - 1 detailsemail
D10 Fit Ham Dames (D3A) Regina Mundi (D4C) - detailsemail
D11 Vleuvoc Schaffen (D4A) Greenyard Maaseik B (D3B) - detailsemail
D12 Jeval Alken B Dames (D4A) Tongerlo VC dames C (D3B) - detailsemail
D13 Mia's (D3B) Olympia Leopoldsburg B (D4B) - detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 20-11-2022

D14 RV Berkenbos dames (D5B) Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) - detailsemail
D15 Davoz 99 (D3C) Tongerlo VC dames B (D3B) - detailsemail
D16 VC Brabo Bree (D3B) Winnaar D1 details
D17 Rekre Hades dames A (D3A) VC Sonuwe (D2A) - detailsemail
D18 't Klubke (D3C) VC Gellik B (D3D) - detailsemail
D19 Winnaar D12 Davost 2 (D3A) details
D20 DoVro's (D3A) HVC Helchteren A (D3C) - detailsemail
D21 Bavoc Berkenbos dames (D3C) Winnaar D6 details
D22 Winnaar D8 Schovoc Beverst Dames C (D2A) details
D23 Dievoc Diepenbeek B (D3C) VC Zutendaal (D3D) - detailsemail
D24 Desem Dames A (D3D) Winnaar D10 details
D25 Gisteren waren we beter (D2A) Tongerlo VC dames A (D2B) - detailsemail
D26 Squadra Azzurra (D3B) Tesvoc Dames A (D3A) - detailsemail
D27 Rekre Hades dames B (D4A) Tesvoc Dames B (D5A) - detailsemail
D28 VC Balimi (D3D) Mavo recreatie (D3C) - detailsemail
D29 Winnaar D11 Davost 1 (D2A) details
D30 Volleypelt (D2B) Winnaar D2 details
D31 Lovoc Lommel Dames (D2B) Kuvoc Kuringen (D2A) - detailsemail
D32 't Kliekske (D5C) Ellikom Dames (D2B) - detailsemail
D33 L-voc Ladies (D2B) Axor Bocholt (D2B) - detailsemail
D34 Winnaar D13 HVC Helchteren B (D4B) details

16de finales te spelen voor 31-12-2022

Achtste finales te spelen voor 05-02-2023

Kwartfinales te spelen voor 12-03-2023

Halve finales te spelen voor 09-04-2023

Finale te spelen op 23-04-2023

Heren

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 16-10-2022

H1 KVCM Bombers (H4B) KWB Wijchmaal (H4A) 1 - 3 detailsemail
H2 VC Avanti Leopoldsburg C (H4A) Volley 91 (H4B) - detailsemail
H3 Jeval Alken Heren (H4B) VC Neptunus Riemst (H4B) 3 - 1 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 20-11-2022

H4 Winnaar H2 De Vedetten (H4B) details
H5 Rovoc (H3A) Lensonline (H3B) - detailsemail
H6 Herk-de-Stad (H3B) RV Berkenbos heren (H3A) 3 - 0 detailsemail
H7 KWB Wijchmaal (H4A) JVK Munsterbilzen (H4B) - detailsemail
H8 VTS 2 (H3A) VVA Kermt (H3B) - detailsemail
H9 VP Boxberg (H3B) VC Heusden '82 heren (H2A) 3 - 1 detailsemail
H10 HVC Helchteren heren (H3A) Revoc Kozen (H3B) - detailsemail
H11 Jeval Alken Heren (H4B) VCK Bolderberg heren (H3B) - detailsemail
H12 Volop (H3A) Kovok Kortessem (H2A) - detailsemail
H13 Bierpunt Diepenbeek (H3B) VC Avanti Leopoldsburg B (H3A) - detailsemail

16de finales te spelen voor 31-12-2022

Achtste finales te spelen voor 05-02-2023

Kwartfinales te spelen voor 12-03-2023

Halve finales te spelen voor 09-04-2023

Finale te spelen op 23-04-2023