Sporta

VKS Limburg

Dames

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 10-10-2021

D1 As Volley Gold Ladies (D5C) Padavoc (D5B) - detailsemail
D2 Stalvoc Fit&Fun (D5B) 't Kliekske (D5C) - detailsemail
D3 Roveka Stevoort (D5A) Desem Dames B (D4A) 0 - 3 detailsemail
D4 Mavo recreatie (D4C) Elle-voc (D4A) - detailsemail
D5 Desem Dames A (D4C) Davost 2 (D5A) - detailsemail
D6 Vleuvoc Schaffen (D4A) Tongerlo VC dames C (D3B) 0 - 3 detailsemail
D7 Livoc (D4B) Schovoc Beverst Dames B (D3D) - detailsemail
D8 Olympia Leopoldsburg B (D5B) Jeval Alken B Dames (D5A) - detailsemail
D9 Regina Mundi (D4C) Volley Vrulley dames (D4B) - detailsemail
D10 DoVro's (D4A) Davost 3 (D4A) - detailsemail
D11 RV Berkenbos dames (D4A) Kuvoc Kuringen (D3A) 0 - 3 detailsemail
D12 Davost 4 (D5A) Amai (D4B) - detailsemail
D13 Bierpunt Diepenbeek dames (D4C) Davoz 99 (D3C) - detailsemail
D14 Juventus dames (D5A) Tesvoc Dames B (D4A) - detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 14-11-2021

D15 Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) Rekre Hades dames B (D3A) - detailsemail
D16 Winnaar D4 Mia's (D3B) details
D17 VC Gellik B (D3D) Bavoc Berkenbos dames (D3C) - detailsemail
D18 't Klubke (D3C) Winnaar D1 details
D19 Avoc Achel Dames A (D3B) Olympia Leopoldsburg A (D3A) - detailsemail
D20 Tesvoc Dames A (D3A) Volleypelt (D2B) - detailsemail
D21 Winnaar D2 Winnaar D5 details
D22 Squadra Azzurra (D3B) Dievoc Diepenbeek B (D3D) - detailsemail
D23 Sparvoc AA (D3D) Wara Wijven (D2B) - detailsemail
D24 Winnaar D7 Kivola Riemst (D2A) details
D25 Dievoc Diepenbeek A (D3C) Desem Dames B (D4A) - detailsemail
D26 VC Balimi (D3D) HVC Helchteren A dames (D3C) - detailsemail
D27 Fit Ham Dames (D3A) Schovoc Beverst Dames C (D3C) - detailsemail
D28 Winnaar D8 Kuvoc Kuringen (D3A) details
D29 VC Zutendaal (D3D) Lovoc Lommel Dames (D2B) - detailsemail
D30 Winnaar D10 Plan2win (D2A) details
D31 VC Hamet (D4B) Smash Stevoort (D2A) - detailsemail
D32 Davost 1 (D2A) Govoc dames (D2B) - detailsemail
D33 Winnaar D13 Winnaar D14 details
D34 VC Sonuwe (D2A) Bepavoc Dames (D2A) - detailsemail
D35 Tongerlo VC dames C (D3B) Axor Bocholt (D2B) - detailsemail
D36 Tongerlo VC dames B (D2B) Winnaar D9 details
D37 Rekre Hades dames A (D3A) Tongerlo VC dames A (D2B) - detailsemail
D38 Winnaar D12 Ellikom Dames (D2B) details

16de finales te spelen voor 26-12-2021

D39 Winnaar D16 Winnaar D19 details
D40 Winnaar D21 Mooi en meedogenloos (D1) details
D41 Winnaar D35 Winnaar D27 details
D42 Winnaar D15 Winnaar D23 details
D43 Winnaar D30 VTO dames recreatie (D1) details
D44 Winnaar D25 Winnaar D17 details
D45 Winnaar D18 VC Gellik A (D1) details
D46 Winnaar D28 Winnaar D20 details
D47 Winnaar D34 Winnaar D36 details
D48 Winnaar D32 Gisteren waren we beter (D1) details
D49 Winnaar D24 Jeval Alken A Dames (D1) details
D50 Winnaar D22 Winnaar D33 details
D51 Winnaar D38 Schovoc Beverst Dames A (D1) details
D52 Winnaar D26 Winnaar D29 details
D53 Winnaar D31 Wu-Vem (D1) details
D54 Winnaar D37 VC Touche (D1) details

Achtste finales te spelen voor 30-01-2022

Kwartfinales te spelen voor 06-03-2022

Halve finales te spelen voor 10-04-2022

Finale te spelen op 24-04-2022

Heren

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 10-10-2021

H1 Volley 91 (H4A) Revoc Kozen (H4B) - detailsemail
H2 VC Neptunus Riemst (H4B) VC Avanti Leopoldsburg C (H4A) - detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 14-11-2021

H3 Jeval Alken Heren (H4B) De Vedetten (H3B) - detailsemail
H4 KWB Eisden (H4B) Wara Bieren (H4B) - detailsemail
H5 VCK Bolderberg heren (H3B) VC Avanti Leopoldsburg B (H3A) - detailsemail
H6 Winnaar H1 Volop (H3A) details
H7 HVC Helchteren heren (H3A) JVK Munsterbilzen (H3B) 3 - 1 detailsemail
H8 KWB Wijchmaal (H3A) RV Berkenbos heren (H3B) - detailsemail
H9 VP Boxberg (H3B) Ellikom Heren B (H3A) - detailsemail
H10 Helios Zonhoven B (H3B) Rovoc (H3A) - detailsemail
H11 VTS 2 (H3A) Herk-de-Stad (H3B) - detailsemail
H12 Winnaar H2 Stalvoc Gouden Bastards (H3B) details

16de finales te spelen voor 26-12-2021

H13 De Vegers (H2A) Fit Ham Heren (H2B) - detailsemail
H14 Bierpunt Diepenbeek (H2A) VC Tops A (H1) - detailsemail
H15 Winnaar H3 Jolly Jumpers Heren (H2A) details
H16 VTS 1 (H2B) VC Avanti Leopoldsburg A (H1) - detailsemail
H17 VC Heusden '82 heren (H2B) Winnaar H4 details
H18 Provo A (H2B) VC Pelt A (H1) - detailsemail
H19 Ellikom Heren A (H2B) Hoevoc (H1) - detailsemail
H20 Winnaar H5 VTI Hasselt (H1) details
H21 Donk Diplomats (H2B) Winnaar H9 details
H22 Winnaar H12 Winnaar H10 details
H23 Schovoc Beverst Heren (H2A) Winnaar H11 details
H24 Winnaar H8 KWB Spalbeek (H1) details
H25 AVC Alt-Hoeselt Heren (H2A) Helios Zonhoven A (H1) - detailsemail
H26 VVA Kermt (H2A) HVC Helchteren heren (H3A) - detailsemail
H27 VC De Kampioenen (H2A) Lovoc Lommel (H1) - detailsemail
H28 Winnaar H6 VC Tops B (H2A) details

Achtste finales te spelen voor 30-01-2022

Kwartfinales te spelen voor 06-03-2022

Halve finales te spelen voor 10-04-2022

Finale te spelen op 24-04-2022