Sporta

VKS Limburg

Dames

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 07-10-2018

D1 Davost C (D5A) Olympia Leopoldsburg B (D5B) 3 - 0 detailsemail
D2 Desem Dames B (D5C) RV Berkenbos dames (D5B) 1 - 3 detailsemail
D3 VC Sonuwe (D5A) Vleuvoc Schaffen (D5A) 3 - 0 detailsemail
D4 Sparvoc AA (D4C) Davost B (D5A) 3 - 0 detailsemail
D5 Olympia Leopoldsburg A (D5B) Stalvoc Fleurop (D5B) 3 - 0 detailsemail
D6 Schovoc Beverst Dames C (D5C) Regina Mundi (D4C) 3 - 2 detailsemail
D7 Juventus dames (D5C) Tesvoc Dames B (D5A) 0 - 3 detailsemail
D8 Padavoc (D5A) Desem Dames A (D4C) 0 - 3 detailsemail
D9 Smash Genk (D3D) Plan2win (D3D) 3 - 0 detailsemail
D10 Livoc B (D4B) Schovoc Beverst Dames B (D3D) 0 - 3 detailsemail
D11 JVK Munsterbilzen dames (D4C) Jeval Alken B Dames (D4A) 3 - 1 detailsemail
D12 Volley Vrulley dames (D4B) Rekre Hades dames B (D3D) 1 - 3 detailsemail
D13 't Klubke (D3C) De Oude Belgen (D4B) 3 - 0 detailsemail
D14 Wara Wijven (D4C) DoVro's (D4A) 3 - 1 detailsemail
D15 Schovoc Beverst Ladies (D4C) He-voc Dames (D4B) 3 - 0 detailsemail
D16 Stalvoc Fit&Fun (D4A) Fit Ham Dames (D4A) 0 - 3 detailsemail
D17 Kivola Riemst (D3D) Mavo recreatie (D3C) 3 - 0 detailsemail
D18 VTO dames recreatie (D3C) Gisteren waren we beter (D3A) 3 - 2 detailsemail
D19 Elle-voc (D3A) MVC Maasmechelen (D3C) 1 - 3 detailsemail
D20 VC Gellik B (D3C) Amai (D3B) 3 - 0 detailsemail
D21 Mia's (D3B) Ellikom Dames (D3B) 0 - 3 detailsemail
D22 Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) Govoc dames B (D3C) 3 - 1 detailsemail
D23 Tongerlo VC dames D (D3C) VC Balimi (D3D) 3 - 0 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 11-11-2018

D24 Rekre Hades dames A (D3D) Livoc A (D3B) - detailsemail
D25 Tesvoc Dames A (D3A) Tongerlo VC dames A (D2B) 3 - 1 detailsemail
D26 Davost A (D3A) Rekre Hades dames B (D3D) - detailsemail
D27 Schovoc Beverst Ladies (D4C) Kuvoc Kuringen (D3A) - detailsemail
D28 Davoz 99 (D3A) Lovoc Lommel Dames (D2B) 3 - 0 detailsemail
D29 VC Sonuwe (D5A) Axor Bocholt B (D3B) - detailsemail
D30 RV Berkenbos dames (D5B) Volleypelt (D2B) - detailsemail
D31 Tongerlo VC dames B (D2B) Bepavoc Dames (D2B) - detailsemail
D32 VC Gellik A (D2A) JVK Munsterbilzen dames (D4C) - detailsemail
D33 Axor Bocholt A (D2B) Wara Wijven (D4C) - detailsemail
D34 Sparvoc XX (D2A) Smash Genk (D3D) - detailsemail
D35 't Klubke (D3C) Recreavo (D2A) - detailsemail
D36 Olympia Leopoldsburg A (D5B) Tongerlo VC dames C (D2A) - detailsemail
D37 Davost C (D5A) Govoc dames A (D2B) - detailsemail
D38 HVC Helchteren A dames (D2B) Schovoc Beverst Dames B (D3D) - detailsemail
D39 Tesvoc Dames B (D5A) Smash Stevoort (D2A) - detailsemail
D40 Fit Ham Dames (D4A) Dievoc Diepenbeek (D2A) 3 - 1 detailsemail
D41 Ellikom Dames (D3B) MVC Maasmechelen (D3C) - detailsemail
D42 Schovoc Beverst Dames C (D5C) VC Gellik B (D3C) - detailsemail
D43 Sparvoc AA (D4C) Desem Dames A (D4C) - detailsemail
D44 Kivola Riemst (D3D) VTO dames recreatie (D3C) - detailsemail
D45 Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) Tongerlo VC dames D (D3C) - detailsemail

16de finales te spelen voor 23-12-2018

Achtste finales te spelen voor 20-01-2019

Kwartfinales te spelen voor 17-02-2019

Halve finales te spelen voor 31-03-2019

Finale te spelen op 21-04-2019