Sporta

VKS Limburg

Dames

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 07-10-2018

D1 Davost C (D5A) Olympia Leopoldsburg B (D5B) 3 - 0 detailsemail
D2 Desem Dames B (D5C) RV Berkenbos dames (D5B) 1 - 3 detailsemail
D3 VC Sonuwe (D5A) Vleuvoc Schaffen (D5A) 3 - 0 detailsemail
D4 Sparvoc AA (D4C) Davost B (D5A) 3 - 0 detailsemail
D5 Olympia Leopoldsburg A (D5B) Stalvoc Fleurop (D5B) 3 - 0 detailsemail
D6 Schovoc Beverst Dames C (D5C) Regina Mundi (D4C) 3 - 2 detailsemail
D7 Juventus dames (D5C) Tesvoc Dames B (D5A) 0 - 3 detailsemail
D8 Padavoc (D5A) Desem Dames A (D4C) 0 - 3 detailsemail
D9 Smash Genk (D3D) Plan2win (D3D) 3 - 0 detailsemail
D10 Livoc B (D4B) Schovoc Beverst Dames B (D3D) 0 - 3 detailsemail
D11 JVK Munsterbilzen dames (D4C) Jeval Alken B Dames (D4A) 3 - 1 detailsemail
D12 Volley Vrulley dames (D4B) Rekre Hades dames B (D3D) 1 - 3 detailsemail
D13 't Klubke (D3C) De Oude Belgen (D4B) 3 - 0 detailsemail
D14 Wara Wijven (D4C) DoVro's (D4A) 3 - 1 detailsemail
D15 Schovoc Beverst Ladies (D4C) He-voc Dames (D4B) 3 - 0 detailsemail
D16 Stalvoc Fit&Fun (D4A) Fit Ham Dames (D4A) 0 - 3 detailsemail
D17 Kivola Riemst (D3D) Mavo recreatie (D3C) 3 - 0 detailsemail
D18 VTO dames recreatie (D3C) Gisteren waren we beter (D3A) 3 - 2 detailsemail
D19 Elle-voc (D3A) MVC Maasmechelen (D3C) 1 - 3 detailsemail
D20 VC Gellik B (D3C) Amai (D3B) 3 - 0 detailsemail
D21 Mia's (D3B) Ellikom Dames (D3B) 0 - 3 detailsemail
D22 Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) Govoc dames B (D3C) 3 - 1 detailsemail
D23 Tongerlo VC dames D (D3C) VC Balimi (D3D) 3 - 0 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 11-11-2018

D24 Rekre Hades dames A (D3D) Livoc A (D3B) 3 - 0 detailsemail
D25 Tesvoc Dames A (D3A) Tongerlo VC dames A (D2B) 3 - 1 detailsemail
D26 Davost A (D3A) Rekre Hades dames B (D3D) 3 - 0 detailsemail
D27 Schovoc Beverst Ladies (D4C) Kuvoc Kuringen (D3A) 0 - 3 detailsemail
D28 Davoz 99 (D3A) Lovoc Lommel Dames (D2B) 3 - 0 detailsemail
D29 VC Sonuwe (D5A) Axor Bocholt B (D3B) 3 - 0 detailsemail
D30 RV Berkenbos dames (D5B) Volleypelt (D2B) 0 - 3 detailsemail
D31 Tongerlo VC dames B (D2B) Bepavoc Dames (D2B) 3 - 0 detailsemail
D32 VC Gellik A (D2A) JVK Munsterbilzen dames (D4C) 3 - 0 detailsemail
D33 Axor Bocholt A (D2B) Wara Wijven (D4C) 0 - 3 detailsemail
D34 Sparvoc XX (D2A) Smash Genk (D3D) 3 - 0 detailsemail
D35 't Klubke (D3C) Recreavo (D2A) 0 - 3 detailsemail
D36 Olympia Leopoldsburg A (D5B) Tongerlo VC dames C (D2A) 0 - 3 detailsemail
D37 Davost C (D5A) Govoc dames A (D2B) 0 - 3 detailsemail
D38 HVC Helchteren A dames (D2B) Schovoc Beverst Dames B (D3D) 3 - 0 detailsemail
D39 Tesvoc Dames B (D5A) Smash Stevoort (D2A) 0 - 3 detailsemail
D40 Fit Ham Dames (D4A) Dievoc Diepenbeek (D2A) 3 - 1 detailsemail
D41 Ellikom Dames (D3B) MVC Maasmechelen (D3C) 3 - 1 detailsemail
D42 Schovoc Beverst Dames C (D5C) VC Gellik B (D3C) 0 - 3 detailsemail
D43 Sparvoc AA (D4C) Desem Dames A (D4C) 3 - 0 detailsemail
D44 Kivola Riemst (D3D) VTO dames recreatie (D3C) 1 - 3 detailsemail
D45 Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) Tongerlo VC dames D (D3C) 3 - 0 detailsemail

16de finales te spelen voor 23-12-2018

D46 SVC Tongeren (D2A) Mooi en meedogenloos (D1) 3 - 0 detailsemail
D47 Uvoc Uikhoven Dames (D1) Sparvoc XX (D2A) 0 - 0 detailsemail
D48 Fit Ham Dames (D4A) Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) 3 - 0 detailsemail
D49 Sparvoc AA (D4C) VC Heusden (D1) 2 - 3 detailsemail
D50 Kuvoc Kuringen (D3A) VC Gellik A (D2A) 3 - 1 detailsemail
D51 VC Sonuwe (D5A) Tongerlo VC dames B (D2B) 3 - 2 detailsemail
D52 Davoz 99 (D3A) Volleypelt (D2B) 0 - 3 detailsemail
D53 Tongerlo VC dames C (D2A) Tesvoc Dames A (D3A) 3 - 1 detailsemail
D54 Rekre Hades dames A (D3D) Jeval Alken A Dames (D1) 0 - 3 detailsemail
D55 VCK Bolderberg dames (D1) Davost A (D3A) 3 - 0 detailsemail
D56 Wara Wijven (D4C) Jaraco As (D1) 1 - 3 detailsemail
D57 Recreavo (D2A) Govoc dames A (D2B) 0 - 3 detailsemail
D58 Schovoc Beverst Dames A (D1) Smash Stevoort (D2A) 3 - 1 detailsemail
D59 VC Gellik B (D3C) Ellikom Dames (D3B) 3 - 1 detailsemail
D60 HVC Helchteren A dames (D2B) VC Touche (D1) 0 - 3 detailsemail
D61 VTO dames recreatie (D3C) Wu-Vem (D1) 0 - 3 detailsemail

Achtste finales te spelen voor 20-01-2019

D62 SVC Tongeren (D2A) Sparvoc XX (D2A) 1 - 3 detailsemail
D63 Fit Ham Dames (D4A) Schovoc Beverst Dames A (D1) 3 - 1 detailsemail
D64 Kuvoc Kuringen (D3A) Volleypelt (D2B) 3 - 1 detailsemail
D65 VC Heusden (D1) VC Sonuwe (D5A) 3 - 1 detailsemail
D66 Wu-Vem (D1) VCK Bolderberg dames (D1) 3 - 0 detailsemail
D67 Jeval Alken A Dames (D1) VC Touche (D1) 2 - 3 detailsemail
D68 Govoc dames A (D2B) Jaraco As (D1) 3 - 0 detailsemail
D69 VC Gellik B (D3C) Tongerlo VC dames C (D2A) 1 - 3 detailsemail

Kwartfinales te spelen voor 17-02-2019

D70 Sparvoc XX (D2A) Fit Ham Dames (D4A) 3 - 0 detailsemail
D71 Kuvoc Kuringen (D3A) Wu-Vem (D1) 0 - 3 detailsemail
D72 VC Touche (D1) Govoc dames A (D2B) 3 - 2 detailsemail
D73 Tongerlo VC dames C (D2A) VC Heusden (D1) 0 - 3 detailsemail

Halve finales te spelen voor 31-03-2019

D74 Wu-Vem (D1) VC Touche (D1) 3 - 1 detailsemail
D75 VC Heusden (D1) Sparvoc XX (D2A) - detailsemail

Finale te spelen op 28-04-2019

D76 Wu-Vem (D1) Winnaar D75 details

Heren

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 07-10-2018

H1 RV Berkenbos heren (H4A) VC Avanti Leopoldsburg C (H4A) 3 - 1 detailsemail
H2 Revoc Kozen (H4B) VCK Bolderberg heren (H4B) 0 - 3 detailsemail
H3 Rovek(re)a (H4B) Tesvoc (H4B) 3 - 0 detailsemail
H4 VC Den Alver (H4B) Wara Bret (H4C) 3 - 0 detailsemail
H5 JVK Munsterbilzen heren (H4C) Jeval Alken Heren (H4B) 3 - 1 detailsemail
H6 KWB Eisden (H4C) VC Riemst Heren (H4C) 0 - 3 detailsemail
H7 Volley 91 (H4C) VT Bombers (H4C) 2 - 3 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 11-11-2018

H8 VC Avanti Leopoldsburg B (H4A) Rovek(re)a (H4B) 1 - 3 detailsemail
H9 Wara Genk (H4C) Uvoc Uikhoven Heren (H3B) 1 - 3 detailsemail
H10 Sparvoc Z (H4C) HVC Helchteren heren (H3A) 3 - 2 detailsemail
H11 VP Boxberg (H3B) Provo A (H3A) 0 - 3 detailsemail
H12 RV Berkenbos heren (H4A) Fit Ham Heren (H3A) 1 - 3 detailsemail
H13 KWB Wijchmaal (H3A) Jolly Jumpers Heren (H3B) 3 - 1 detailsemail
H14 Lovoc Lommel B (H3A) VCK Bolderberg heren (H4B) 3 - 0 detailsemail
H15 VC Tops B (H3B) Volop (H3B) 3 - 0 detailsemail
H16 VC Den Alver (H4B) JVK Munsterbilzen heren (H4C) 3 - 1 detailsemail
H17 Bierpunt Diepenbeek (H3B) Rovoc (H3B) 3 - 1 detailsemail
H18 VC Riemst Heren (H4C) De Vedetten (H3B) 0 - 3 detailsemail
H19 ACHMIJ07 (H3A) VT Bombers (H4C) 3 - 2 detailsemail

16de finales te spelen voor 23-12-2018

H20 Rivoc (H3B) Dozie's Lummen (H2) 3 - 1 detailsemail
H21 Ellikom Heren (H3A) VC Avanti Leopoldsburg A (H2) 0 - 3 detailsemail
H22 Sparvoc Z (H4C) VC Heusden '82 heren (H3A) 2 - 3 detailsemail
H23 Fit Ham Heren (H3A) Helios Zonhoven (H2) 0 - 3 detailsemail
H24 Stalvoc Oud Goud (H3A) Lovoc Lommel B (H3A) 0 - 3 detailsemail
H25 Bierpunt Diepenbeek (H3B) VTS (H2) 0 - 3 detailsemail
H26 Berringe Bastards (H2) VC Tops A (H1) 1 - 3 detailsemail
H27 ACHMIJ07 (H3A) Tongerlo VC heren (H1) 0 - 3 detailsemail
H28 VVA Kermt (H2) Schovoc Beverst Heren B (H1) 0 - 3 detailsemail
H29 Rovek(re)a (H4B) VC Overpelt A (H1) 1 - 3 detailsemail
H30 Uvoc Uikhoven Heren (H3B) Donk Diplomats (H1) 0 - 3 detailsemail
H31 Provo A (H3A) KWB Wijchmaal (H3A) 3 - 1 detailsemail
H32 VC Tops B (H3B) KWB Spalbeek (H1) 1 - 3 detailsemail
H33 De Vedetten (H3B) MVC Biersel (H1) 0 - 3 detailsemail
H34 VC Den Alver (H4B) AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) 0 - 3 detailsemail
H35 Hoevoc (H1) Schovoc Beverst Heren A (H1) 3 - 0 detailsemail

Achtste finales te spelen voor 20-01-2019

H36 VC Heusden '82 heren (H3A) MVC Biersel (H1) 0 - 3 detailsemail
H37 Rivoc (H3B) VC Avanti Leopoldsburg A (H2) 2 - 3 detailsemail
H38 Hoevoc (H1) VC Tops A (H1) 3 - 0 detailsemail
H39 Lovoc Lommel B (H3A) Tongerlo VC heren (H1) 3 - 0 detailsemail
H40 Provo A (H3A) Helios Zonhoven (H2) 0 - 3 detailsemail
H41 VTS (H2) Donk Diplomats (H1) 3 - 0 detailsemail
H42 AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) Schovoc Beverst Heren B (H1) 0 - 3 detailsemail
H43 KWB Spalbeek (H1) VC Overpelt A (H1) 3 - 0 detailsemail

Kwartfinales te spelen voor 17-02-2019

H44 MVC Biersel (H1) VC Avanti Leopoldsburg A (H2) 3 - 1 detailsemail
H45 Hoevoc (H1) Helios Zonhoven (H2) 3 - 1 detailsemail
H46 VTS (H2) Schovoc Beverst Heren B (H1) 0 - 3 detailsemail
H47 KWB Spalbeek (H1) Lovoc Lommel B (H3A) 1 - 3 detailsemail

Halve finales te spelen voor 31-03-2019

H48 Hoevoc (H1) Schovoc Beverst Heren B (H1) - detailsemail
H49 Lovoc Lommel B (H3A) MVC Biersel (H1) - detailsemail

Finale te spelen op 28-04-2019

H50 Winnaar H48 Winnaar H49 details